چیدمان اتاق خواب به سبک هالیوودی ها !

 

آوردن اسم هالیوود آدمی را به یاد ماریا کری و آپارتمان های شیک و مجلل او می اندازد.تمامی پارچه های استفاده شده از جنس مخمل می باشند و ...

آدم های نامی و مشهور غالبا می گویند که شبیه ما هستند و هیچ فرقی با دیگران ندارند.اما در مورد چیدمان اتاق هایشان آنچنان بی نقص و بی عیب آنها را طراحی کرده اند که اگر شما می خواستید اینگونه طراحی کنید قاعدتا به میلیونها دلار پول احتیاج داشتید تا شاید بتوانید اینگونه دکوراسیون منزل خود را بچینید.این تنها بستگی به ذوق زیبایی شناسی دارد و نیازی به شهرت و مقام و ثروت نمی باشد و تنها چیزی که لازم است ارتباط با حس زیبا شناسی می باشد.
 
در اینجا 10 نمونه از این انسان های مشهور را و چگونگی چیدمان اتاق های خوابشان را برایتان معرفی کرده ایم :
 
 
 
1.cher ( لس آنجلس)
 
 
 
درست است که تخت خواب و وسایل این نمونه از چوب های بسیار قدیمی بوده اما می بینید که زندگی در همین فضا چطور می تواند بر حس سرایندگی آدمی تاثیر گذار باشد .فضای این اتاق در یک کلام این جمله را برای ما بازگو می کند :( چگونه به همین راحتی می توان زندگی کرد). چیدمان این اتاق مربوط به 16 قرن پیش می باشد ولی می بینید که چطور هم چنان برایمان جذاب و دل نشین است. به لامپ های بلندی که از سقف آویزان شده دقت کنید.
 
 
 
 
Ashton Kutcher & Demi Moore.2(تپه های بورلی)
 
صورت و ترکیب اتاق این دو نفر بسیار برجسته و قابل توجه می باشد.این دو هنرمند دقت زیادی را روی پنجره های به کار رفته در اتاق گذاشته اند.هنگامی که در یک صبح دل انگیز مانند یک صبح بهاری از خواب بیدار شوند پنجره های زیادی که در اطراف این اتاق قرار گرفته اند حس بسیار زیبایی را به آنها منتقل می کند.به راستی که این اتاق بسیار دلباز و زیبا می باشد.
 
 
 
 
Sarah Jessica Parker & Matthew Broderick.3(هامتون)
 
این دو نفر اتاق خود را طوری طراحی کرده اند که بیشتر از رنگ سفید استفاده شده است.در واقع رنگ سرد و بی روح در این اتاق آدمی را به یاد ساحل شن زار می اندازد.برای خیلی ها این بسیار لذت بخش می باشد و به همین دلیل این چیدمان برای اتاق هایی استفاده می شود که معمولا پنجره های آن رو به دریا باز می شوند.
 
 
 
Mariah Carey.4(مانهاتان)
 
 
آوردن اسم هالیوود آدمی را به یاد ماریا کری و آپارتمان های شیک و مجلل او می اندازد.تمامی پارچه های استفاده شده از جنس مخمل می باشند .از ابریشم به رنگ های گرم و روشن استفاده شده و انواع مختلف شمع که در جای جای اتاق گذاشته شده است.رنگ آمیزی اتاق ها به صورت بسیار ملایم و معمولا به رنگ زرد کمرنگ می باشند.این را فراموش نکنیم که ماریا کری در مورد تمامی اتاق های خود به این سبک کار می کند.
 
 
 
Gerard Butler.5(مانهاتان)
 
 
در این نمونه تمام چوبی که برای وسایل این اتاق به کار برده شده است به رنگ قهوه ای تیره می باشد.پارچه استفاده شده برای روکش مبلمان ها از چرم بوده. بوتلر می گوید حس زیبایی شناسی آنها مربوط به سفرهای اروپایی آنها بوده و مخصوصا مسافرت هایی که به نیویورک داشته اند بر تجربیات آنها افزوده است.او از رنگ های شیک و مجلل به رنگ تیره بسیار استفاده کرده است.بوتلر به مرد تجدد گرا معروف می باشد.  
 
 
 
 
Betsey Johnson.6(مکزیک)
 
 
چیدمان این اتاق مربوط به سال 2010 میباشد.حالت این اتاق با این گونه رنگ آمیزی گوناگون و به کار بردن انواع رنگ های تیره و روشن بسیار متفاوت با نمونه های دیگر می باشد.در بالای این تخت خواب از پشه بند استفاده شده و به طور کلی چیدمان این اتاق خواب بسیار خنده دار و در عین حال جذاب می باشد.چیزی که قابل توجه است استفاده از تون های مختلف رنگ سبز در این فضا می باشد. 
 
 
 
 
John Mayer.7(سوهو)
 
 
وسایل این اتاق خواب طوری طراحی شده اند که همگی خیلی ساده می باشندومبلمان آن و تمامی وسایل به کار برده شده آنقدر ساده و در عین حال شیک می باشند که خیلی ها اینگونه مدل ها را می پسندند.رنگ های به کار برده شده در نهایت ترکیبی از چند رنگ با تون های نزدیک به هم میباشند که به سادگی این اتاق می افزاید.هدف در این نمونه این بوده که می توان فضای یک اتاق خواب را بدون استفاده از وسایل بسیار سنگین و زیاد به زیبایی طراحی کرد.مثلا روی کل دیوار های آن تنها یک تابلو استفاده شده است.  

 
 
 
Meg Ryan.8
 
 
در این نمونه مگ ریان خودش به تنهایی مالکیت اتاق را بر عهده داشته و نحوه چیدمان بر عهده خودش می باشد.دیوارها و کلا ساخت درها و پنجره های این اتاق کاملا متفاوت می باشند.از چوب های به رنگ تیره و مخصوصا به رنگ زرشکی بسیار استفاده شده است.نکته قابل توجه نورگیر بسیار زیبا با معماری بسیار متفاوتی است که در بالای تخت قرار گرفته و مخصوصا در روزهای تابستانی بسیار قابل استفاده می باشد.  
 
 
 
Christina Aguilera.9(تپه های بورلی)
 
در این اتاق از رنگ های بسیار پررنگ استفاده شده و سه رنگ مشکی و زرد و قرمز بسیار به کار برده شده است.این سبک چیدمان بسیار رو به مد می باشد و امروزه هم زیاد استفاده می شود.پارچه های استفاده شده از جنس زبر می باشند.به طور کلی فضای این نمونه اتاق ها کاملا پیچیده و شلوغ می باشند.پله هایی به صورت کج و معوج در آن قرار گرفته که بر پیچیدگی آن می افزاید.
 
 
 
 
Jane Fonda.10(آتلانتا)
 
 
 
چیدمان این اتاق مربوط به سال 2010 می باشد در رنگ آمیزی آن از رنگ های بسیار ملایم استفاده شده و حتی تمامی مبلمان آن به صورت ساده و بدون تراشکاری های خاص و به صورت ساده می باشد.فرش افتاده شده کرکی بوده و از یک سایبان یا به قولی از یک طاق بسیار زیبا در بالای تخت استفاده شده است.


گردآوری  : بوبک دکور

منبع : seemorgh.com

/ 0 نظر / 18 بازدید